• Tüm Kategoriler
    • Tp-Link TL-SG3452 48 PORT 10/100/1000- 4 Sfp Yönet

      Tp-Link TL-SG3452 48 PORT 10/100/1000- 4 Sfp Yönet
      Tp-Link TL-SG3452 48 PORT 10/100/1000- 4 Sfp Yönet
      Görsel 1
      Görsel 2
      PlatinPuan : 4.130.800
      Fiyat:
      542,51 USD + KDV
      KDV Dahil:
      5.130,89 TL
      5130.89 www.ipekbilgisayar.net
      Sınırlı Sayıda
      Kategori: Switch
      Marka: Tp-Link
      Standartlar: IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z,
      IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s,
      IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1x, IEEE 802.1p
      Port Sayısı: 48 Port
      Veri Transfer Hızı: 10/100/1000 (Gigabit)
      POE Desteği: Yok
      SFP Port: Var
      Yönetim: Yönetilebilir
      Rackmount: Var
      Mac adres: 16k
      Kablolama: 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
      100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable
      (maximum 100m)
      1000BASE-X: MMF, SMF
      Fiber desteği: 4x 1000Mbps SFP Slots
      Performans: Bandwidth/Backplane:104Gbps, Paket Yönlendirme Hızı:77.4Mpps, Jumbo Frame:9216 Bytes
      Güç Gereksinimi: 100~240VAC, 50/60Hz
      Boyutlar: 440 x 220 x 44 mm
      Arabirim: IP-MAC-Port-VID Binding
      AAA*48 10/100/1000Mbps RJ45 Ports
      (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
      4x 1000Mbps SFP Slots
      1x RJ45 Console Port
      1x Micro-USB Console Port
      Sistem Gereksinimleri: Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ or Windows 7/8, MAC® OS, NetWare®, UNIX® or Linux.
      Model Link: Üretici Sayfası
      Model Soft: Sürücü Sayfası
      Model Dosya: Ek Döküman
      Diğer Özellikler
      Stok KoduT2600G-52TS(TL-SG3452)
      MarkaTp-Link
      Stok DurumuVar
      Garanti (Yıl)3

      PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.