• Tüm Kategoriler
    • Tp-Link TL-SG3216 16 Port Gigabit,2 SFP L2 Yönetil

      Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

      Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

      90,20 USD + KDV
      KDV Dahil 1.830,78 TL
      16,45 USD + KDV
      KDV Dahil 333,82 TL
      9,33 USD + KDV
      KDV Dahil 189,44 TL
      Kategori: Switch
      Marka: Tp-Link
      Standartlar: IEEE 802.3i,IEEE 802.3u,IEEE 802.3ab,IEEE802.3z, IEEE 802.3ad,IEEE 802.3x,IEEE 802.1d,IEEE 802.1s, IEEE 802.1w,IEEE 802.1q,IEEE 802.1x,IEEE 802.1p
      Port Sayısı: 16 Port
      Veri Transfer Hızı: 10/100/1000 (Gigabit)
      POE Desteği: Yok
      SFP Port: Var
      Yönetim: Yönetilebilir
      Rackmount: Var
      Mac adres: 8k
      Ön bellek: 512KB, Jumbo Frame 10240 Bytes
      Kablolama: 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m) 100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable (maximum 100m) 100BASE-FX:MMF,SMF 1000BASE-X: MMF, SMF
      Veri transfer hızı: 23.8Mpps
      Boyutlar: 440*220*44 mm
      Model Link: Üretici Sayfası
      Diğer Özellikler
      Stok KoduT2600G-18TS(TL-SG3216)
      MarkaTp-Link
      Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
      Garanti (Yıl)3

      PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.