• Tüm Kategoriler
    • Tp-Link TL-SG2452P 48 Port Gigabit POE+4 SFP Swith

      Tp-Link TL-SG2452P 48 Port Gigabit POE+4 SFP Swith
      Tp-Link TL-SG2452P 48 Port Gigabit POE+4 SFP Swith
      Tp-Link TL-SG2452P 48 Port Gigabit POE+4 SFP Swith
      Görsel 1
      Görsel 2
      Görsel 3
      PlatinPuan : 6.798.039
      Fiyat:
      975,57 USD + KDV
      KDV Dahil:
      8.443,88 TL
      8443.88 www.ipekbilgisayar.net
      Sınırlı Sayıda
      Kategori: Switch
      Marka: Tp-Link
      Standartlar: IEEE 802.3i / IEEE 802.3u / IEEE 802.3ab / IEEE802.3z / IEEE 802.3ad / IEEE 802.3x / IEEE 802.1d / IEEE 802.1s / IEEE 802.1w / IEEE 802.1q / IEEE 802.1p / IEEE 802.1x
      Port Sayısı: 48 Port
      Veri Transfer Hızı: 10/100/1000 (Gigabit)
      POE Desteği: Var
      SFP Port: Var
      Yönetim: Yönetilebilir
      Rackmount: Var
      Mac adres: 16K
      Kablolama: 10BASE-T: UTP Kategori 3, 4, 5 kablo (maximum 100m)
      100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e yada daha üstü Kablo (maximum 100m)
      1000BASE-X: MMF, SMF
      Veri transfer hızı: 104Gb / sn
      Güç Gereksinimi: Max: 471 W
      Boyutlar: Yükseklik: 44 mm Genişlik: 440 mm Derinlik: 330 mm
      Arabirim: 48 x 10/100/1000Mbps RJ45 Ports (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
      4 Gigabit SFP Slotları
      Model Link: Üretici Sayfası
      Diğer Özellikler
      Stok KoduT1600G-52PSTL-SG2452P
      MarkaTp-Link
      Stok DurumuVar
      Garanti (Yıl)3

      PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.