• Tüm Kategoriler
    • Tp-Link TL-SG2424 24 Port Gigabit,4 SFP Smart*

      Tp-Link TL-SG2424 24 Port Gigabit,4 SFP Smart*
      Görsel 1
      PlatinPuan : 1.370.204
      Fiyat:
      186,59 USD + KDV
      KDV Dahil:
      1.701,93 TL
      1701.93 www.ipekbilgisayar.net
      Sınırlı Sayıda
      Kategori: Switch
      Marka: Tp-Link
      Standartlar: IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p
      Üretici Kodu: T1600G-28TS(TL-SG2424)
      Port Sayısı: 24 Port
      Veri Transfer Hızı: 10/100/1000 (Gigabit)
      POE Desteği: Yok
      SFP Port: Var
      Yönetim: Yönetilebilir
      Rackmount: Var
      Mac adres: 8k
      Ön bellek: 10240 Bytes
      Kablolama: 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m) 100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable (maximum 100m) 100BASE-FX:MMF,SMF 1000BASE-X: MMF, SMF
      Veri transfer hızı: 35.7Mpps
      Boyutlar: 440 x 180 x 44 mm
      Arabirim: 24 x RJ-45
      4 x SFP Slot
      Model Link: Üretici Sayfası
      Diğer Özellikler
      Stok KoduT1600G-28TS(TL-SG2424)
      MarkaTp-Link
      Stok DurumuVar
      Garanti (Yıl)3

      PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.