• Tüm Kategoriler
    • Tp-Link SG2210P 8 Port Gigabit Smart POE Swıch*

      Görsel 1
      Görsel 2
      PlatinPuan : 1.693.575
      Fiyat:
      95,31 USD + KDV
      KDV Dahil:
      2.103,59 TL
      Sınırlı Sayıda
      Kategori: Switch
      Marka: Tp-Link
      Standartlar: IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3z, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ad, IEE 802.3af, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p
      Üretici Kodu: T1500G-10PS(TL-SG2210P)
      Port Sayısı: 8 Port
      Veri Transfer Hızı: 10/100/1000 (Gigabit)
      POE Desteği: Var
      SFP Port: Var
      Yönetim: Yönetilebilir
      Rackmount: Yok
      Mac adres: 8K
      Ön bellek: 512KB
      Kablolama: 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m) 100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable (maximum 100m) 100BASE-FX: MMF, SMF 1000BASE-X: MMF, SMF
      Veri transfer hızı: 14.9Mpps
      Fiber desteği: 2 1000Mbps SFP Slots
      Performans: 20Gbps
      Trafik Yönetimi: 100~240VAC, 50/60Hz
      Boyutlar: 209 x 126 x 26mm
      Arabirim: 8 10/100/1000Mbps RJ45 Ports
      2 1000Mbps SFP Slots
      (Auto-Negotiation/Auto MDI/MDIX)
      Sistem Gereksinimleri: Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ or Windows 7/8, MAC® OS, NetWare®, UNIX® or Linux.
      Model Link: Üretici Sayfası
      Diğer Özellikler
      Stok KoduTL-SG2210P
      MarkaTp-Link
      Stok DurumuVar
      Garanti (Yıl)3
      6935364080259

      PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.