• Tüm Kategoriler
  • Orka SQL Iceberg Ticari-Ön Muhasebe Sistemi

   Görsel 1
   PlatinPuan : 13.680.000
   Fiyat:
   14.400,00 TL + KDV
   KDV Dahil:
   17.280,00 TL

   Yönetim Paneli İle Şirketinizi Yönetin!

   Sadeleştirilmiş yönetici ekranı ile birlikte şirketinizin kasa, banka ve gider hareketlerini basit bir şekilde izleyin. Karlılık durumu, stok raporları, gün özeti gibi Finansal Durum Raporlarınızı alın ve ödeme planlarınızı hazırlayın. Tüm bu raporlar ve daha fazlası için size tek bir ekran yeterli.

   Neden Orka SQL Ticari?

   Ticari işlemlerinizi, Orka'nın muhasebe sistemiyle kontrol altında tutun. Tam zamanlı Bilanço Entegrasyonu sayesinde yaptığınız her ticari işlemi, anlık olarak muhasebe sisteminizde yorumlayın, kar,zarar,maliyet durumunuzu her zaman kontrol altında tutun.

   Belge Yönetim Sistemi ile Evrak Karmaşasından Kurtulun

   Programda yaptığınız her kaydı belgenin aslı ile ilişkilendirebilirsiniz.
   Kesmiş olduğunuz bir fatura, almış olduğunuz bir çek veya çalışanınıza ait bir evrak için hiçbir klasörde evrak aramak zorunda değilsiniz.
   Belgelerinizi tarayın ve Orka muhasebe programındaki kayıt ile ilişkendirin.
   Dilerseniz Microsoft® Word, Microsoft® Excel, Adobe® Acrobat® ve benzeri dökümanlarınızı kayıtlarınıza ekleyin. Aradığınız bilgiye hızlıca ulaşmanın keyfini çıkarın.

   Uyarı ve Hatırlatma Mekanizmalarını Devreye Sokun!

   Kesmiş olduğunuz bir faturanın vadesini veya ödeme günü gelen bir çek ile ilgili hatırlatma işlemini ORKASQL programına yaptırabilirsiniz. Programa giriş yapan kullanıcıların, günlük not ve görev atamalarını tek bir merkezden yönetebilir, tamamlanan görevlerin kontrolünü yönetici paneli üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

   Deponuzu El Terminalleriyle Donatın

   ORKASQL el terminali uygulamasıyla tüm depo hareketlerinizi kontrol altında tutabilirsiniz. Barkod numarası olmayan ürünlerinize tek bir tuşla barkod numarası oluşturup, ürün cinslerine göre etiket tasarımları yapabilirsiniz. Mal Kabul, Depolar Arası Transfer, Sevkiyat Emirleri ve Stok Sayımı özellikleri sayesinde etkin bir şekilde Depo Yönetimi sağlayabilir, hata riskini minimum seviyeye indirebilirsiniz.

   Çoklu Dil Desteği ile Daha Güçlü Raporlar Hazırlayın

   Türkçe – İngilizce – Almanca ve Rusça dil paketleri ile birlikte program ara yüzünü daha zengin bir hale getirebilirsiniz. Mevcut kullanılmakta olan tablolarınızı farklı dillere çevirerek raporlarınızı daha kolay bir şekilde ifade edebilir, desteklenen tüm Windows programlarına gönderimini sağlayabilirsiniz.

   Bütçe ve Finans Modülü Sizi Geleceğe Hazırlasın!

   Şirketinizin planlama süreçlerini bütçe modülü ile birlikte çok daha efektif bir şekilde oluşturabilirsiniz. Öngörülen ve gerçekleşen kalemlerinizi analiz edebilir, grafik raporları ile birlikte günlük, haftalık ve aylık periyotlarda izleyebilirsiniz. Aylık gelir ve gider hareketlerinizin durumuna göre ödeme planları hazırlayarak, finans süreçlerinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

   Daha Etkin Proje Yönetimi

   OrkaSQL proje sistemi, Ticari Program üzerinde tanımladığınız tüm projeleri açıldığı anda takibi altına alır. Bir projenin gelir, masraf ve tüm tahsilatlarını kayıt altında tutup istediğiniz periyotlara göre karlılık durumunu raporlar. Bu raporları, projelerinize göre oluşturduğunuz bütçe raporları ile ilişkilendirip kar/zarar analizlerinizi yapmanıza yardımcı olur. Muhasebe sisteminde açılmış olan hesaplara, kayıt girişi esnasında proje girişini zorunlu hale getirerek kurallar oluşturabilirsiniz.

   Diğer Özellikler
   Stok Kodu1.10.10000000.1
   MarkaOrka
   Stok DurumuVar

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.