• Tüm Kategoriler
  • Orka SQL Bordro İnsan Kaynakları Finans Yönetimi

   Görsel 1
   PlatinPuan : 15.960.000
   Fiyat:
   16.800,00 TL + KDV
   KDV Dahil:
   20.160,00 TL

   PDKS Sisteminizi Buluta Taşıyın

   Firma içerisinde kullanmakta olduğunuz PDKS (Personel Devam Kontrol Sistemi) verilerinizi WEB IK sistemi üzerinden yükleyip, şubeleriniz arası personel bildirim işlemlerinizi kolaylaştırabilirsiniz. Böylelikle, çok şubeli çalışma modelinizde hangi personellerin, hangi saatte işe geldiğini rahatlıkla takip edebilir, Orka Bordro programı yardımıyla kolaylıkla yönetebilirsiniz.
    

   Avans ve İzin Talepleri İçin Vakit Harcamanıza Gerek Yok

   Personel İzin Avans takip sürecinizi, kolaylıkla Web’e taşıyabilirsiniz. Böylelikle tüm personelleriniz, taleplerini kendi kullanıcı ve şifresi ile giriş yapıp size bildirebilirler. İlgili personeller bu talepleri gerçekleştirirken kalan izin günlerini ve kullanabileceği avans miktarını web paneli üzerinden rahatlıkla görüp, kendi bilgilerine erişebilirler.
    

   Özlük Dosyası Hazırlamak Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı

   İşe girişini yaptığınız bir personelin, özlük işlemlerini tamamlaması için bildirmesi gereken evrakların tamamını Web IK sistemi üzerinden talep edebilirsiniz. Personel kendi kullanıcı adı ve şifresiyle sisteme giriş yaptıktan sonra, mevcut belgelerini inceleyip, görebilir. Eksik olan belgelerini de dosya yükle seçeneğini kullanarak ORKA SQL bordro programı içerisine aktarabilir.

   Personel İzin Avans Takip Süreçlerinizi ORKA WEB-IK Yönetsin

   Personellerinizin izin taleplerini, oluşturduğunuz süreç aşamalarına göre sıraya koyarak, bölüm sorumlularının onayına sunabilirsiniz. Böylelikle izin talep eden bir personel, kendi bölüm sorumlusu, üst yöneticisi ve IK yöneticisinin belirlediği aşamalara göre izin onaylarını alarak talebini sonuçlandırır. Bu süreçten sonra ilgili izinler Bordro Programında eş zamanlı olarak görüntülenir.

   Personelleriniz Kendi Raporlarına Erişebilsin

   Herhangi bir sebepten dolayı maaş bordrosu veya cari hesap ekstresine ihtiyacı olan bir personelinizin bu talebini size iletmesine gerek yok. Web sistemi üzerinden kendi kullanıcı ve şifresiyle giriş yaparak kendi yetkisi dahilinde tüm dökümanlarına rahatlıkla erişim sağlayıp, görüntüleyebilir.

   ORKA WEB – IK Yönetici Paneli Tam Size Göre

   Firmanızın tüm personellerinin özet raporlarını tek bir ekrandan kontrol etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Yakın tarihte izne çıkacak ve şu anda izinde olan personeller, bekleyen izin ve avans talepleri, şubelere göre personel sayısı ve çok daha fazlası WEB – IK yönetici panelinde.

   Diğer Özellikler
   Stok Kodu1.20.13000000.1
   MarkaOrka
   Stok DurumuVar

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.