• Tüm Kategoriler
    • HPE J4859D 1G SFP LC LX 10km SMF XCVR Single Mode

      Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

      Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

      48,80 USD + KDV
      KDV Dahil 1.837,38 TL
      485,56 USD + KDV
      KDV Dahil 18.281,92 TL
      291,58 USD + KDV
      KDV Dahil 10.978,34 TL
      Kategori: SFP Modülü
      Marka: HPE Aruba
      Diğer Özellikler
      Stok KoduJ4859D
      MarkaHPE
      Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
      Garanti (Yıl)5

      PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.