• Tüm Kategoriler
  • E-Fatura - E-Arşiv Fatura Entegrasyon Modülü

   Görsel 1
   PlatinPuan : 7.315.000
   Fiyat:
   7.700,00 TL + KDV
   KDV Dahil:
   9.240,00 TL


   Bu modülü kullanabilmeniz için Orka Winiceberg Ticari Modülüne sahip olmanız gerekmektedir. 

   Gelen E-Faturalarınız Tek Tuşla Sisteminizde

   Kurumunuza kesilmiş olan elektronik faturalarınızı tek tuşla muhasebe sisteminize kaydedebilir, kolaylıkla arşivleyebilirsiniz. Bu işlem ile birlikte e-faturayı size kesen tedarikçi kartı ve e-fatura içerisinde yer alan stok kartları sisteminizde yoksa, otomatik olarak Ticari Program tarafından açılır ve kullanıma hazır hale getirilir.

   Müşteri ve Tedarikçi Bilgilerine Ulaşmak Çok Kolay

   Bir Cari hesap açılması esnasında, sadece vergi kimlik numarasını kullanarak kartınıza ait adres bilgileri, e-fatura kapsamında olup olmadığı gibi özellikleri otomatik olarak doldurabiliriz. Bu özellik ile birlikte çok daha ayrıntılı bir cari hesap açma işlemine          yardımcı olarak e-fatura, e-arşiv, e-mutabakat gibi uygulamaların kullanımını oldukça kolay bir hale getirebilirsiniz.
    

   Diğer Yazılımlardan e-Fatura Transferi

   e-Fatura programı ile başka veya özel bir yazılımda hazırlanmış olan e-faturaları Excel, SQL Direkt bağlantı ve Dış transfer metoduyla Ticari programa transfer edebilir,gönderim ve imzalama işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz
    

   Excel, Word ve PDF Dokümanları E-Faturada!

   Göndermiş olduğunuz bir e-fatura ile birlikte, İstediğiniz herhangi bir dokümanı da karşı tarafa ulaştırabilirsiniz. Belge izleme sistemini kullanarak, ilgili belgeye Word, Excel ve PDF dokümanlarını iliştirerek çok daha ayrıntılı bir bilgilendirme yapabilirsiniz.
    

   Kurumsal İhtiyaçlarınıza Yönelik E-Fatura Çözümleri

   Çalışmakta olduğunuz kurumsal firmaların (Migros, Ford, Metro, Toyota, SGK vb.) İhtiyaçlarına yönelik özel E-fatura uygulamaları sayesinde, birçok ek bilgiyi elektronik fatura sistemine entegre edebilir, kurumsal e-fatura dizaynı oluşturabilirsiniz.
    

   Anahtar Teslim E-Fatura Başvuru Süreci

   Kendi tercihlerinize uygun olan Entegratör yöntemini belirleyip, teknik tanımlama ve aktivasyon işlemleri ile uğraşmadan hızlı bir şekilde e-fatura sürecinizi başlatabilirsiniz. Firma tanımlarında, bir e-fatura oluşturmak için kullanılması gereken bütün       alanlar sistem tarafından kontrol edilir ve eksiksiz bir e-fatura oluşturmak için bütün kontroller sistem tarafından otomatik yapılır.

   Diğer Özellikler
   Stok KoduORKAEDONEFATURA
   MarkaOrka
   Stok DurumuVar

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.