• Tüm Kategoriler
    • Digitus Fiber Optik Singlemode Sarı (3m)

      Görsel 1
      Görsel 2
      Görsel 3
      PlatinPuan : 134.349
      Fiyat:
      4,27 USD + KDV
      KDV Dahil:
      169,71 TL
      Kategori: Patch Kablo Fiber Optik
      Marka: Digitus
      Kablo Türü: Singlemode OS2 (LC/SC)
      Uzunluk: 3m
      Renk: Sarı
      Diğer Özellikler
      Stok KoduDK-2932-03
      MarkaDigitus
      Stok DurumuVar
      Garanti (Yıl)2
      4016032249658

      PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.